top of page
2.png

İhtiyacın olan her şey bu kutuda!

Üretmekten keyif alan ve hayatının her alanına üretimi katmaya çalışan bir annenin kızına oyuncak arayışı ile başlayan macerası; neden diğer çocuklara da ilham olmasın diyerek bir markaya dönüştü.
Biz dadaboxes ekibi olarak her çocuğun yaratıcı olduğuna inanıyoruz. Tek yaptığımız gerekli tüm malzemeleri sunarak çocukların içindeki yaratıcılığı çıkarmalarına rehberlik etmek. 
Yaratıcılığı en fazla üretimde görebiliriz. Üretebildiğimizi gördüğümüzde kendimize fırsat tanırız. Başka yeni şeyleri de deneme cesareti bulabiliriz.
İşte bu bakış açısıyla; en kaliteli ve sağlığa zararsız malzemeleri, en destekleyici tasarımlarla bir araya getirerek, çocukları erken yaşta üretmenin heyecanı ile tanıştıracak kutular tasarladık. 
Dadaboxes Eğitici Kutuları üretmenin yanı sıra çocukların yaratıcılık, koordinasyon, ince motor becerileri ve odaklanma yeteneklerini de destekleyecek şeklilde geliştirildi. Dadaboxes ekibi bu bakış açısıyla yeni oyuncaklar üretme yolunda araştırma ve geliştirmelerine devam ediyor.

Dadaboxes: About
bottom of page